Sand Valley sklasyfikowane jako #1 w Polsce przez Golf Digest i Top100GolfCourses

(przedruk z serwisu http://sandvalley.pl)

Sand Valley“Rok 2018 rozpoczął się od niesamowitych wiadomości, ponieważ dwie największe światowe instytucje golfowe Golf Digest i Top100GolfCourses uznały Sand Valley za najlepsze pole golfowe w Polsce.
Wynika to z ubiegłorocznej oceny Golf World UK, gdzie Sand Valley GR dotarła do TOP100 w kontynentalnej Europie – na 82 miejscu jako debiut”

„Dla nas te oceny są bardzo ważne, ponieważ Polska wciąż jest rynkiem wschodzącym, o którym większość golfistów nawet nie wie. W chwili obecnej zainteresowanie Sand Valley szybko rośnie, co widać w liczbie nowych odwiedzających. Teraz koncentrujemy się na pokazywaniu naszym klientom, co jeszcze ma do zaoferowania naszej światowej klasy golfowy resort. ”
Antti Pohjonen
CEO
Sand Valley Golf Resort

„Największą nowiną dla Polski jest to, że Sand Valley staje się naszym nowym polem golfowym numer 1, wspinając się o jedno miejsce- z drugiego na pierwsze. Pole miało wiele poważnych trudności podczas pierwszych dni budowy ponad dekadę temu, ale przezwyciężyło je wszystkie i wyłoniło się jako najlepsze pole golfowe w kraju. Zaprojektowany w stylu inland links, Sand Valley jest przez wielu uważany za jedno z najlepszych pól wybudowanych po 2000 roku w Europie Środkowej”.
Jim McCann

Poland (32 courses)
1.) Sand Valley G. Resort, Paslek
2.) Kraków Valley G. & C.C. Krzeszowice
3.) Modry Las G.C., Choszczno
4.) Postolowo G. & C.C., Postolowo
5.) Rosa Private G.C., Konopiska

Czytaj więcej:
https://www.top100golfcourses.com/news-item/new-no-1-courses-for-poland-and-the-czech-republic
https://www.golfdigest.com/story/best-golf-courses-in-206-countries